Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cerere admin [RESPINS]

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
HyaTea

HyaTea



Cerere admin [RESPINS] Empty
MesajSubiect: Cerere admin [RESPINS]   Cerere admin [RESPINS] Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 9:57 pm

Nick-ul cu care jucati pe server : HyaTea
Steam ID : peacemakeralex711 (jucator profesionist de pgl)
Y'M ID : vulture_ams2002
Varsta : 18
Primele 5 cifre din CNP : 131131
Ore jucate pe acest server : 4
Sus In jos
iNNERFiRE

iNNERFiRE



Cerere admin [RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin [RESPINS]   Cerere admin [RESPINS] Icon_minitimeSam Sept 26, 2009 10:43 pm

Nu ai cum sa tii 4 redirecte.
Minim 20 daca vrei.
Imi poti spune cati RAMI si ce procesor ai?
Sus In jos
HyaTea

HyaTea



Cerere admin [RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin [RESPINS]   Cerere admin [RESPINS] Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 1:02 am

Eu nu tin redirecte.Vreau sa joc.Am steam sunt jucator de pgl. Imi dati amdin sau nu ?
Sus In jos
Sn!p3r

Sn!p3r



Cerere admin [RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin [RESPINS]   Cerere admin [RESPINS] Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 1:07 am

Dupa mine Pro....Pt ca il cunos e cu mine in Liga in PGL (in C1)....Joaca bestial mai bine ca mine are steam on....si dupa mine nu prea mai avem nevoie de redirecte serverul este cam tot timpul on....Eu as zice ca ar merita sa primeasca....Dar voi decideti:)Cerere admin [RESPINS] 939182
Sus In jos
BAD

BAD



Cerere admin [RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin [RESPINS]   Cerere admin [RESPINS] Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 2:58 am

Eu nu tin redirecte.Vreau sa joc.Am steam sunt jucator de pgl. Imi dati amdin sau nu ? eu pe cestia asta nasi putea sa zic ca ai avea admin daca nu ti redirecte
Sus In jos
iNNERFiRE

iNNERFiRE



Cerere admin [RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin [RESPINS]   Cerere admin [RESPINS] Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 3:18 am

Vezi tu.Exista o problema.
Nu inteleg ca ce iti trebuie admin ca sa joci ? Nu o poti face si ca un simplu player .
Nu dam admine fara redirecte si pentru simplul fapt ca aveti prieteni in comunitate.
Apropo in c1 nu este nici un clan cu numele wcg
Sus In jos
Sn!p3r

Sn!p3r



Cerere admin [RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin [RESPINS]   Cerere admin [RESPINS] Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 5:00 am

nu suntem inregistrati si in pgl cu Wcg,,,e nou clanu;)Cerere admin [RESPINS] 939182
Sus In jos
tot yo:))

tot yo:))



Cerere admin [RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin [RESPINS]   Cerere admin [RESPINS] Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 7:22 am

alta minciuna nu ati gasit sniper dak si u esti juktor de pgl (c1) yos juktor de pgl (A)
glumesc bn dar pt tine e bn sa sti k nu e frumos sa mintzi owner-ul
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere admin [RESPINS] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere admin [RESPINS]   Cerere admin [RESPINS] Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere admin [RESPINS]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere admin [RESPINS]
» Cerere Slot bY Wa[R]r1or [RESPINS]
» Cerere Admin by Qboy [ADMIS]
» Cerere Admin [ADMIS]
» cerere admin InFeRnUs

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: DcsC :: Servere Publice :: Cs.Dinamics.Ro :: Cereri :: Admin-
Mergi direct la: