Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Monitorizare server

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
iNNERFiRE

iNNERFiRE



Monitorizare server Empty
MesajSubiect: Monitorizare server   Monitorizare server Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 5:32 am

Am facut acest topic pentru a vedea toata lumea cam pe la ce nivel ne aflam , cat mai avem de muncit si de asemenea cat am municit .
La un search pe gametracker am constatat ca nu prea cred ca ne multumim cu acest loc.
Vom mai urca doar daca aducem playeri noi pe server si ii facem sa ramana aproape de comunitate si de asemenea daca se tin redirecte.
Sper sa ajungem cat mai repede printre primele 1000 daca nu 500 .
Nu am facut acest topic sa va sperii sau mai stiu eu ce.Pur si simplu este un topic pentru a vedea cum evoluam pas cu pas , la fel cum face orice server ce apartine de o cumintate mare .
Monitorizare server 36063520.th
Sus In jos
tot yo:))

tot yo:))



Monitorizare server Empty
MesajSubiect: Re: Monitorizare server   Monitorizare server Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 7:07 am

atsa o sa dea bn forumului atunci cand vom fi in top15 Monitorizare server 567129 :D dar da bine si acum
Sus In jos
0rY0n^

0rY0n^



Monitorizare server Empty
MesajSubiect: Re: Monitorizare server   Monitorizare server Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 8:33 am

Vom ajunge mai sus in curand numai sa fie mai populat servaru si forumu asta depinde de Mebri !!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Monitorizare server Empty
MesajSubiect: Re: Monitorizare server   Monitorizare server Icon_minitime

Sus In jos
 
Monitorizare server
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Server Restart v1.0c (Amx Mod X)
» Server inchis.
» Cum ma loghez pe server cu slotul/adminul ?
» DinamiCS 1.6 Server Creator v2.2 - updatat

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: DcsC :: Servere Publice :: Cs.Dinamics.Ro :: Anunturi server-
Mergi direct la: