Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Cerere Admin Pt k seara nu pot juca de codati [ADMIS]

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
BuDDy

BuDDy



Cerere Admin Pt k seara nu pot juca de codati [ADMIS] Empty
MesajSubiect: Cerere Admin Pt k seara nu pot juca de codati [ADMIS]   Cerere Admin Pt k seara nu pot juca de codati [ADMIS] Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 7:45 pm

Nick-ul cu care jucati pe server : SoNNy^
Steam ID : -
Y'M ID : budi_dragos_xxl
Varsta : 20
Primele 5 cifre din CNP : 18902
Ore jucate pe acest server : am vreo 2 ore , Pt k de fiecare data cand intru e cate un codat Cerere Admin Pt k seara nu pot juca de codati [ADMIS] 567129 , Sunt dispus sa joc cate 5-6 ore pe zi , in 2 zile sunt in top :D
Cate redirecte esti dispus sa tii : cate ma tine Pc-ul Cerere Admin Pt k seara nu pot juca de codati [ADMIS] 567129

Ma gasiti pe servar dak e ceva !!! Vam pupat :*
Sus In jos
iNNERFiRE

iNNERFiRE



Cerere Admin Pt k seara nu pot juca de codati [ADMIS] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin Pt k seara nu pot juca de codati [ADMIS]   Cerere Admin Pt k seara nu pot juca de codati [ADMIS] Icon_minitimeDum Sept 27, 2009 8:02 pm

Pai ori esti dispus sa joci 5-6 ore/zi ori vrei ca sv sa scape de codati seara.
Hotarastete !
Admin iti dam dar spune-ne mai exact cate redirecte esti dispus sa tii .
Sus In jos
tot yo:))

tot yo:))



Cerere Admin Pt k seara nu pot juca de codati [ADMIS] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin Pt k seara nu pot juca de codati [ADMIS]   Cerere Admin Pt k seara nu pot juca de codati [ADMIS] Icon_minitimeLun Sept 28, 2009 12:01 am

din partea mea are contara ma jignit de cateva ori si nui iam zis nimic decat un kick si un gag iam dat , dar pt jigniri la seama adminilor nu pot inghitzi CONTRA CLAR
Sus In jos
BuDDy

BuDDy



Cerere Admin Pt k seara nu pot juca de codati [ADMIS] Empty
MesajSubiect: DAk vrea lumea sa fiu admin bine dak nu iar bine !!   Cerere Admin Pt k seara nu pot juca de codati [ADMIS] Icon_minitimeLun Sept 28, 2009 12:35 am

Tin cate vrei tu !! Adik 20 !! Pe "tot Yo" nu lam jignit iam zis k nu merita sa fie admin pt un handicapat avea aim si wall si el statea pe spectator si nu dadea nici ban nici macar kick , poze sa faca nici atat si dasta vreau admin pt k nu am chef sa ma joc cu toti codati ...

Edit by iNNERFIRE : Nu trebuie sa faci un new topic pentru orice ai de zis .Continua discutia in acelasi topic unde ai inceput
Sus In jos
Continut sponsorizat





Cerere Admin Pt k seara nu pot juca de codati [ADMIS] Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin Pt k seara nu pot juca de codati [ADMIS]   Cerere Admin Pt k seara nu pot juca de codati [ADMIS] Icon_minitime

Sus In jos
 
Cerere Admin Pt k seara nu pot juca de codati [ADMIS]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Admin By BAD [ADMIS]
» Cerere Admin [ADMIS]
» Cerere admin ->AntyVirus<- [ADMIS]
» Cerere Admin Moderator [ADMIS]
» Cerere Admin claudiu29 [ADMIS]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: DcsC :: Servere Publice :: Cs.Dinamics.Ro :: Cereri :: Admin-
Mergi direct la: