Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Despre scoala!

In jos 
AutorMesaj
KeeD

KeeD



Despre scoala! Empty
MesajSubiect: Despre scoala!   Despre scoala! Icon_minitimeDum Sept 20, 2009 9:50 pm

"Buna ziua dragi elevi!" asa va intampina majoritate profesorilor..eu nu! Eu va spun salut!
"Scoala" in aceasta comunitate reprezinta un spatiu in care noi vizualizam si verificam progresul zilnic/saptamanal/lunar/etc... al elevilor nostri! In ce va consta scoala?
Pai eu voi fi profesor la orele de arta, singurele ore defapt. Va rog sa nu faceti glume pentru ca eu nu stiu photoshop foarte bine! Abia mi-am luat lincenta si incerc si eu sa invat cat pot de mult! Probabil ca vor veni si alti talentati aici care sa ma ajute! Eu sau noi vom face anumite tutoriale sau concursuri cu tema sau freestyle! Vom alege un castigator care probabil va primi ca si premiu rang-ul Designer pana la urmatorul concurs! Aici vor participa numai incepatorii in photoshop! Desi prea putin stiu eu sa fac lucrari acceptabile pot sa recunosc pe cineva caruia ii iese un efect destul de bine!
Sper ca am explicat pe intelesul tuturor! Va astept la cursuri! Despre scoala! 35314
Sus In jos
 
Despre scoala!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» As avea yo o parere despre sv si forum

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: DcsC :: Ghena Virtuala :: Ghena Virtuala a Designerilor-
Mergi direct la: